אדם מעצב במוחו ולא בידיו – ע"פ מיכלאנג'לו

מעצבים היום את המחר

אם גם אתם חיפשתם מקום אחד שיספק מענה מקיף ויסודי לכל תצרוכת המדיה שלכם, בפרינט ובדיגיטל, במיתוג ובעיצוב – שיהיה גם הכי מקצועי, עדכני, יצירתי – וכמובן אם אפשר – שיעניק שירות מעולה – מה, לא מגיע לכם?

אם גם אתם הבנתם שהעולם הקטן, המחובר, המהיר, המסונכרן והדינמי – מחייב את כולנו לספק הכל בצורה טובה יותר ומהירה הרבה יותר.

הבנתם אותנו מצוין.

 

סטודיו ברפלד

אנחנו בסטודיו ברפלד לעיצוב מהיר, מאמינים שלא רק העתיד, ההווה כבר מחייב אותנו לייצר מענה עדכני שיתאים עצמו לקצב המתפתח.

יצרנו כאן סטודיו שהוא מנגנון הכי מקצועי המצוי כיום בתחום.

החל משלב ניתוח אסטרטגיית מותג, הבנת ה-DNA, בניית שפת מותג ויזואלית, התכווננות וחתירה למטרה אחת מכל זווית אפשרית – בניית שפת מדיה עדכנית, עכשווית, מסונכרנת עם אתגרי המדיות החברתיות וברמה הגבוהה ביותר. אנחנו יודעים לבנות אתרי אינטרנט עדכניים, בולטים בתחומם, מאופיינים ומתקשרים בשפה אחידה עם המותג ועושים זאת כבר זמן רב עם עשרות לקוחות מרוצים.

 

הכל מעכשיו לעכשיו

בסטודיו ברפלד לעיצוב מהיר תקבלו מלבד שירות אישי ברמה הכי טובה, גם ייעוץ והכוונה ממיטב בעלי המקצועי הטובים ביותר בתחום. בצוות 4 אנשי מקצוע, עם ניסיון של 8 שנים לפחות כל אחד בתחומו, ויחד עם זאת לא מפסיקים ללמוד, להתחדש ולהתעדכן במגמות המובילות בעולם.

אז מה אנחנו עושים? את המיתוג הכי מדליק, הכי מדויק, שיגרום לכם להתאהב מחדש בעצמכם. העיצוב הכי עדכני, רלוונטי ואפקטיבי. האפיון והניתוח האסטרטגי באתרי אינטרנט שיהפכו את חווית המשתמש לידידותית בצורה בלתי רגילה, וכמובן את תכנות האתרים המאתגר והקשה ביותר שעבורנו הוא עוד אתגר מרתק בדרך לפתרון יצירתי.

 

לחדש, לחוות, להפתיע

סטודיו ברפלד לעיצוב מהיר הוא ערך מוסף ללקוח. עבורנו מענה מהיר הוא לא רק מענה מקצועי אותו מקבל הלקוח בתחום העיצוב והאינטרנט בתוך פרקי זמן מינימליים. בשבילנו להיות מהירים זה גם לאפשר ללקוח לקבל את כל מה שהוא צריך לטובת המותג, החל משלב המיתוג והעיצוב ועד חוויית משתמש הגולש, במקום אחד ותחת קורת גג אחת – ממיטב בעלי המקצוע המובילים בתחום.

אומרים שהאינטרנט הפך את העולם לכפר גלובלי קטן ומקושר במהירות.

גם בתחום העיצוב, שפת המדיה והבנתה, העולם מתקדם בצעדים מהירים.

אנחנו מהירים, אנחנו נהיה שם. ואתם?

 

התקשרו עכשיו לקבל הצעה משתלמת: 052-7185227